Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

Touring Hotel*** -Madonna Di Campiglio

Madonna Di Campiglio Val Rendena Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
 • TV
 • Telefon
 • Kuchnia
 • Parking
 • Siłownia

Symbol oferty:5444696/111 Pobierz ofertę:  

świadczenia:
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie NWKL, wyżywienei HB. Cena nie zawiera: ubezpieczenia NW KL SKI.  
Cena podstawowa:
ubezpieczenie NW KL, śniadania i obiadokolacje, pokój 2-osobowy, osoba dorosła 

Zobacz inne oferty z:
Touring Hotel -Madonna Di Campiglio Touring Hotel -Madonna Di Campiglio Touring Hotel -Madonna Di Campiglio Touring Hotel -Madonna Di Campiglio Touring Hotel -Madonna Di Campiglio Touring Hotel -Madonna Di Campiglio Touring Hotel -Madonna Di Campiglio Touring Hotel -Madonna Di Campiglio Więcej zdjęć

OPIS HOTELU

Hotel Touring ulokowany jest w sercu Madonna Di Campinglio, w dogodnym miejscu na wzgórzu, otoczony lasem, z niesamowitym widokiem na miasto i pasmo górskie Brenta, wita gości iście domową atmosferą.

Hotel prowadzony jest przez rodzinę, która chętnie dostarczy informacji o niezapomnianych szlakach na czas letnich oraz zimowych wojaży, dostępnych alternatyw do szosowania po wspaniałych stokach, dzięki którym między innymi, ośrodek stał się rozpoznawany.
Będziecie mogło Państwo skorzystać z pomocy wykwalifikowanych przewodników alpejskich, którzy mogą wam towarzyszy podczas ekscytującej i unikatowej wycieczce szlakiem "vie, ferrate" która przecina górskie szczyty, pozwala wspinać się pośród dolomitów, doświadczając niezapomnianych wrażeń.

W sezonie zimowym, wyciąg narciarski Belvedere, który znajduje się naprzeciwko naszego hotelu, łączy wszystkie wyciągi I stoki kurortu. Belvedere pozwala ci wręcz zjechać prosto do hotelu w drodze powrotnej. Wykwalifikowani i cierpliwi instruktorzy zabiorą cię prosto z hotelu, zaopatrzą w potrzebny sprzęt I sprawią, że pokochasz ten sport.
Po dniu szosowania na stokach lub przyjemnej wycieczki, co może być bardziej przyjemnego od autentycznej Fińskiej Sauny, wykonanej w drewnie, z aromatem sosny.

W ciepłe dni będziesz mógł się cieszyć grzać się na naszym tarasie słonecznym - być może w towarzystwie dobrej książki z naszej biblioteki, która jest w pełni do dyspozycji.
Mały, lecz dobrze wyposażony warsztat z depozytem i suszarkami do obuwia dostępny jest dla rowerzystów.

Hotel współpracuje także z S. Antonio Spa w Caderzone, kilka kilometrów od Madonna di Campiglio, gdzie doświadczysz indywidualnego traktowania w specjalnych cenach dla gości hotelu Touring.

Wieczory w hotelu Touring są także przyjemne, z kominkiem, w przytulnej, relaksującej atmosferze.
Mamy duży, darmowy parking na terenie hotelu lub w odległości 100 m - garaże za dodatkową opłaty.

Dla naszych gości, bez dodatkowych opłat oferujemy punkty z dostępem do Internetu.
Depozyt na narty z podgrzewaczami butów. Możliwość wypożyczania sprzętu za dodatkową opłata.

MIEJSCOWOŚĆ

Madonna di Campiglio to najważniejsza stacja sportów zimowych, można powiedzieć nr 1 w Alpach włoskich. Składa się na to bogata oferta turystyczna, możliwość uprawiania wielu dyscyplin (narciarstwo alpejskie, biegowe, snowboard itp.), wspaniały pejzaż, tradycja, wysoka jakość usług turystycznych, gościnność kurortu, centrum wyłączone z ruchu samochodowego i wreszcie -karuzela” tras zjazdowych w otoczeniu niezwykłych szczytów Dolomitów Brenta i grupy Presanella.

Madonna di Campiglio - ta mała stolica sportów nie tylko zimowych znajduje się w zachodniej części Trentino na północ od Val Rendena, połączona z Val di Sole regularną linią skibus. W miesiącach zimowych uruchamiana jest także linia autobusowa z lotniska w Veronie i Mediolanie.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

  termin dni cena od osoby   miejsca Kalkuluj Uwagi
  2018-02-24 - 2018-03-03   (Sobota - Sobota) 8 3195 PLN = 757 EUR sprawdź miejsca kalkuluj
  2018-03-03 - 2018-03-10   (Sobota - Sobota) 8 3195 PLN = 757 EUR sprawdź miejsca kalkuluj
  2018-03-10 - 2018-03-17   (Sobota - Sobota) 8 3195 PLN = 757 EUR sprawdź miejsca kalkuluj
  2018-03-17 - 2018-03-24   (Sobota - Sobota) 8 3195 PLN = 757 EUR sprawdź miejsca kalkuluj
  2018-03-24 - 2018-03-31   (Sobota - Sobota) 8 3195 PLN = 757 EUR sprawdź miejsca kalkuluj
  2018-03-31 - 2018-04-07   (Sobota - Sobota) 8 3195 PLN = 757 EUR sprawdź miejsca kalkuluj