Apartamenty Albare hotel***

Mezzana Val Di Sole Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:We własnym zakresie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:126/148 Pobierz ofertę:  

świadczenia:
Cena zawiera: bez wyzywienia 
Cena podstawowa:
 

Zobacz inne oferty z:
Apartamenty Albare hotel * Apartamenty Albare hotel * Apartamenty Albare hotel * Apartamenty Albare hotel * Apartamenty Albare hotel * Więcej zdjęć

Kategoria

***

Region

Włochy

Położenie

apartamenty w alpejskim stylu, usytuowane przy stacji narciarskiej MARILLEVA 1400 w regionie VAL DI SOLE, u podnóża trzytysięczników Gruppo di Brenta i masywu Adamello. Apartamenty rozmieszczone są w kilku nowoczesnych budynkach, w wiosce turystycznej. Odległość do wyciągów narciarskich oraz tras zjazdowych wynosi od 50 m do 250 m.

Serwis

przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking, w pobliżu szkoła narciarska. W części hotelu "Solaria" istnieje możliwość korzystania z baru, restauracji, sklepów, basenu, jacuzzi, sauny.

Apartamenty

z nowoczesną i funkcjonalną infrastrukturą, wszystkie apartamenty rozdzielone ścianką działową, posiadają aneks kuchenny (w pełni wyposażony), łazienkę, TV. Typy apartamentów - BILO 4 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym, z dwoma rozkładanymi łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem małżeńskim, pokój 2 os. z łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym. BILO 5 os. - pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 rozkładanymi łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem małżeńskim, pokój 2 os. z łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym z dodatkowym łóżkiem w pokoju dziennym lub w pokoju 2 osobowym. BILO 6 os. tak jak BILO 5 os. z dodatkowym łóżkiem w pokoju dziennym i w pokoju 2 osobowym. Rezydencja dysponuje apartamentami typu STANDARD oraz SUPERIOR (o podwyższonym standardzie- na zapytanie).

Wyżywienie

we własnym zakresie.

Cena obejmuje

7 noclegów, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys.40 zł/os

Cena nie obejmuje

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 150 euro/apart./tydzień (w terminie obejmującym Sylwestra - 31.12 kaucja wynosi 200 euro/apart./tydzień), obowiazkowej opłaty za zużycie prądu, wody, gazu - w apartamencie MONO 3 os. w wys. 55 euro/tydzień, w apart. BILO 4 os. i BILO 5 os. w wys. 70 euro/ /tydzień, w apart. BILO 6 - 75 euro/tydzień, sprzątanie aneksu kuchennego po stronie Klienta, w przypadku braku porządku będzie potrącane 100 euro z kaucji!; opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Dopłaty

pościel i ręczniki 15 euro/os./tydzień (na życzenie), sprzątanie końcowe (na życzenie, aneks kuchenny po stronie Klienta) w wys. 50 euro/apart., łóżeczko 25 euro, zwierzęta 50 euro/tydzień. Na życzenie karta klubowa - "Solaria Club" w wys. 35 euro/os./tydzień - upoważniająca do korzystania z basenu, sauny, muzyka na żywo, dla dzieci mini club, wejście na wieczorne dyskoteki, rabat w restauracji i pizzerii; dostęp do Internetu (Wi-Fi) płatny wg stawek na miejscu.

Atuty obiektu

- zadbane apartamenty
- blisko wyciągu
- idealne dla grup przyjaciół i rodzin z dziećmi

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny