APARTAMENTY VILLA SOLE FREESKI hotel

Mezzana Val Di Sole Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:We własnym zakresie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:133/148 Pobierz ofertę:  

świadczenia:
Cena zawiera: bez wyzywienia 
Cena podstawowa:
 

Zobacz inne oferty z:
APARTAMENTY VILLA SOLE FREESKI hotel APARTAMENTY VILLA SOLE FREESKI hotel APARTAMENTY VILLA SOLE FREESKI hotel APARTAMENTY VILLA SOLE FREESKI hotel APARTAMENTY VILLA SOLE FREESKI hotel Więcej zdjęć

Kategoria


Region

Włochy

Położenie

apartamenty usytuowane słonecznej i centralnej części miejscowości ALMAZZAGO-DAOLASA w regionie VAL DI SOLE. W pobliżu znajdują się sklepy, bary, restauracje, pizzerie, puby, basen publiczny, lodowisko. Odległość do kolejki Daolasa ok. 600 m.

Serwis

garaż i ogród, kominek (posiadają niektóre apartamenty), pralnia (płatna na żetony).

Apartamenty

standardowo wyposażone apartamenty (TV) z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem). Aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka mikrofalowa-na zapytanie). Typy apartamentów - BILO 4 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., pokój 2 os. (łóżko małżeńskie), łazienka. TRILO 7 os. pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., pokój 2 os. (łóżko małżeńskie), pokój 3 os. z łóżkiem piętrowym i rozkładanym łóżkiem (1-2 os.), łazienka.

Wyżywienie

we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia posiłków w dobrych cenach w pobliskiej restauracji Bucaneve - Marilleva 1400 (orientacyjna cena od 130-160 euro/os./tydzień- w zależności od terminu).

Cena obejmuje

7 noclegów, karnet 6 dniowy SUPERSKIRAMA. Animacje obejmują - rezerwacje lekcji z instruktorami narciarskimi, mini club, turnieje sportowe, kabaret, możliwość korzystania z łącza Wi-Fi. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

Cena nie obejmuje

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys.150 euro/apartament, sprzątania końcowego w wys. 50 euro (aneks kuchenny po stronie Klienta, naczynia, w przeciwnym wypadku zostanie potrącona opłata z kaucji), opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Dopłaty

pościel i ręczniki 15 euro/os., łóżeczko dziecięce 50 euro/tydzień (pościel w cenie), niewielkie zwierzęta domowe 50 euro/tydzień (na zapytanie, wymagana książeczka szczepień).

Uwaga

w terminach wymagany pełny stan zakwaterowania zgodny z typem apartamentu, opłata za wolne łóżko w wys. 600 zł. Płatności na miejscu przyjmowane tylko w gotówce! Zakwaterowanie od godziny 16.00 do 19.00, wykwaterowanie do godziny 9.30.

Atuty obiektu

- dobra propozycja dla rodzin z dziećmi
- małe zwierzęta akceptowane

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny