APARTAMENTY VECCHIO MASO FREESKI hotel

Mezzana Val Di Sole Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:We własnym zakresie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:162/148 Pobierz ofertę:  

świadczenia:
Cena zawiera: bez wyzywienia 
Cena podstawowa:
 

Zobacz inne oferty z:
APARTAMENTY VECCHIO MASO FREESKI hotel APARTAMENTY VECCHIO MASO FREESKI hotel APARTAMENTY VECCHIO MASO FREESKI hotel APARTAMENTY VECCHIO MASO FREESKI hotel APARTAMENTY VECCHIO MASO FREESKI hotel APARTAMENTY VECCHIO MASO FREESKI hotel APARTAMENTY VECCHIO MASO FREESKI hotel Więcej zdjęć

Kategoria


Region

Włochy

Położenie

nowe apartamenty usytuowane w miejscowości MEZZANA w regionie VAL DI SOLE. Obiekt znajduje się nieopodal drogi prowadzącej do wyciągu Marilleva 900 (kolejka Copai ok. 800 m). W pobliżu znajduje się centrum sportowe (lodowisko, bar, internet), oraz przystanek skibusa (kurs co 15 min do wyciągu Marilleva 900). Naprzeciwko budynku trasa do narciarstwa biegowego.

Serwis

przechowalnia sprzętu narciarskiego bezpośrednio na stoku, garaż (do wyczerpania miejsc), parking.

Apartamenty

standardowo wyposażone apartamenty (TV SAT) z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem). Aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka, lodówka, zmywarka). Większość posiada balkon. Typy apartamentów - QUADRILO 4 os., QUADRILO 6 os., QUADRILO 8 os. Apartamenty składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., 2 pokoi 2 os. (łóżko małżeńskie), pokój 2-4 os. (2 łóżka piętrowe), łazienka.

Wyżywienie

we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia posiłków w dobrych cenach w restauracji Bucaneve -Marilleva 1400 (orientacyjna cena od 130-190 euro/os./tydzień- w zależności od terminu).

Cena obejmuje

7 noclegów, karnet 6 dniowy SUPERSKIRAMA. Animacje obejmują - mini club, turnieje sportowe, kabarety i wiele innych atrakcji. Na miejscu istnieje możliwość rezerwacji lekcji w szkole narciarskiej i snowboardowej (zniżki) oraz rezerwacje lekcji z instruktorem. Łącze internetowe Wi-Fi. Ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

Cena nie obejmuje

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys.150 euro/apartament, sprzątania końcowego w wys. 50 euro/apartament (aneks kuchenny po stronie Klienta, naczynia, w przeciwnym razie zostanie potrącona opłata z kaucji); opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Dopłaty

pościel i ręczniki 15 euro/os., łóżeczko dziecięce 50 euro/tydzień (pościel w cenie), niewielkie zwierzęta domowe 50 euro/tydzień (na zapytanie, wymagana książeczka szczepień).

Uwaga

wymagany pełny stan zakwaterowania zgodny z typem apartamentu, opłata za wolne łóżko w wys. 600 zł. Płatności na miejscu przyjmowane tylko w gotówce! Zakwaterowanie od godziny 16.00 do 19.00, wykwaterowanie do godziny 9.30.

Atuty volare

- nowa willa z apartamentami
- zwierzęta akceptowane
- skibus gratis

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny