APARTAMENTY CAROLA FREESKI hotel

Mezzana Val Di Sole Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:We własnym zakresie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:198/148 Pobierz ofertę:  

świadczenia:
Cena zawiera: bez wyzywienia 
Cena podstawowa:
 

Zobacz inne oferty z:
APARTAMENTY CAROLA FREESKI hotel APARTAMENTY CAROLA FREESKI hotel APARTAMENTY CAROLA FREESKI hotel APARTAMENTY CAROLA FREESKI hotel APARTAMENTY CAROLA FREESKI hotel APARTAMENTY CAROLA FREESKI hotel Więcej zdjęć

Kategoria


Region

Włochy

Położenie

apartamenty usytuowane w miejscowości MEZZANA w regionie VAL DI SOLE. Odległość do wyciągu narciarskiego (kolejki Copai) ok. 1 km (w ciągu 10 min zawozi do stacji narciarskiej Marilleva 1400), do przystanku bezpłatnego skibusa ok. 20 m (naprzeciwko hotelu, kursuje co 15 min). W promieniu ok. 300 m znajdują się sklepy, bary, restauracje.

Serwis

sala gier (bilard, TV), pralnia (na żetony), parking (bezpłatny, na wcześniejsze zgłoszenie), garaż (bezpłatny, na wcześniejsze zgłoszenie), animacje w Residence Bucaneve, która znajduje się na Marillevie 1400 (tam również znajduje się restauracja).

Apartamenty

standardowo wyposażone apartamenty (TV) z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem). Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę (brak tekstyliów kuchennych). Typy apartamentów - BILO 4 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, łazienka.
TRILO 5 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 1 os., pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, pokój 2 os. z łóżkiem piętrowym (2 miejsca noclegowe), łazienka. Niektóre apartamenty posiadają kominek i niektóre garaż.
TRILO 7 os. pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, pokój 2 z łóżkiem piętrowym i rozkładaną sofą 1 os., łazienka.

Wyżywienie

we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia posiłków w restauracji Bucaneve - 7 obiadokolacji w wys. 130 euro/os. Napoje dodatkowo płatne. W cenę wliczona 1 uroczysta obiadokolacja).

Cena obejmuje

7 noclegów, w terminach 11-18.12.2011 oraz 24.03-31.03.2012 karnet 6 dniowy SUPERSKIRAMA, w terminie 17/03 - 24/03 karnet 6 dniowy FM. Animacje gratis z animatorami restauracji Bucaneve - Marilleva 1400 (w terminie od 19.12.11 do 17.03.12). Animacje obejmują - rezerwacje szkoły narciarskiej i snowboardowej (zniżki), rezerwacje instruktora, mini club, turnieje sportowe, kabarety i wiele innych atrakcji.

Cena nie obejmuje

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys.150 euro/apartament, sprzątania końcowego w wys. 50 euro/apartament (aneks kuchenny po stronie Klienta, naczynia); zużycie prądu, wody, gazu płatne wg. stawek na miejscu, obowiązkowego ubezpieczenia KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os., opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Dopłaty

pościel i ręczniki 12 euro/os., łóżeczko dziecięce 50 euro/tydzień (pościel w cenie), niewielkie zwierzęta domowe 50 euro/tydzień (na zapytanie, wymagana książeczka szczepień).

Uwaga

w terminach FREESKI wymagany pełny stan zakwaterowania zgodny z typem apartamentu, opłata za wolne łóżko w wys. 600 zł. Zakwaterowanie od godziny 17.00, wykwaterowanie do godziny 9.30.

ATUTY VOLARE

- dobre położenie
- łatwy dostęp do stoków narciarskich
- małe zwierzęta akceptowane

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny