Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

Residence Alpi***

Folgaria Folgaria Lavarone Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:We własnym zakresie
Zakwaterowanie:Apartament
Wyposażenie:
 • Basen
 • TV
 • Bar
 • Stacja narciarska
 • Narciarnia

Symbol oferty:116/111 Pobierz ofertę:  

świadczenia:
Cena zawiera zakwaterowania w apartamencie, wejście na basen, zestaw dziecięcy (poniżej 3 roku życia), dziecięcy klub zabaw na śniegu przedział wiekowy od 4 do 10 lat) oraz ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI. Cena nie zawiera wejścia do klubu księżniczki 35 EUR za osobę za okres, 20 EUR w wieku od 3 do 9 lat oraz bezpłatne poniżej 3 roku życia, końcowe sprzątanie, korzystanie z garażu 5 EUR za noc za samochód oraz 10 EUR w okresie 26.12 - 06.01, przyjzad ze zwierzątkiem domowym 35 EUR za okres, kaucja 200 EUR oraz inne usługi, które nie zostały wyszczególnione.  
Cena podstawowa:
ubezpieczenie NW, KL, apartament 4os BILO typu A 

Zobacz inne oferty z:
Residence Alpi * Residence Alpi * Residence Alpi * Residence Alpi * Residence Alpi * Więcej zdjęć

Nazwa obiektu

Rezydencja Alpi***

Standard obiektu

Elegancka rezydencja, posiada 4 gwiazdki.

Położenie obiektu

Obiekt położony jest w miejscowości Folgaria. Oddalona o 1.5 km jest stacja narciarska Folgaria E Lavarone Slopes, co jest ważną informacją dla fanów zimowego szaleństwa.

Wyposażenie

Rezydencja ma bogate wyposażenie. Do dyspozycji klienta jest bar, restauracja oraz supermarket. Przystanek skibus znajduje się 100 m od rezydencji.

Usługi w cenie

Usługa zawiera: zakwaterowanie w hotelu, 7 noclegów.

Dodatkowo płatne

Karta Club Princess (opłata obowiązkowa) 35 EUR za os., dzieci w przedziale wiekowym 3-9 20 EUR, dzieci poniżej 3 roku życia mają wsęp wolny. Końcowe sprzątanie. Garaż 5 EUR za pojazd, w terminie 26.12.2009r.-06.01.2010r. garaż płatny 10 EUR. Zwierze domowe do 10 kg 35 EUR. Inne usługi, które nie zostały wyszczególnione. Kaucja (zwrotna przy wyjeździe) 200 EUR.

Sport&Rekreacja

Podczas tygodniowego pobytu każdy zapewne znajdzie coś dla siebie. Na narciarzy czeka oddalona o 1.5 km stacja narciarska Folgaria E Lavarone Slopes. Dla ułatwienia komunikacji kursuje darmowy skibus.

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie.

Wyposażenie i opis pokoju

Rezydencja posiada apartamenty typu BILO A 4 os. oraz BILO B 4 os. Każdy apartament posiada telefon oraz TV. Apatament typu BILO A 4 os. wyposażony jest w sypialnię z piętrowym łóżkiem, salon z dostawionym podwójnym łóżkiem, sofę pojedynczą (na prośbę) a także aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem oraz balkon. Apartament typu BILO B 4 os. wyposażony jest w sypialnię z podwójnym łóżkiem lub dwa łóżka pojedyncze, które można przekształcić na jedno podwójne, salon z łóżkiem dostawionym, sofę oraz dodatkową pojedynczą sofą (na prośbę), ponadto apartament posiada aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem oraz balkon.

Notatka

Idealny hotel dla narciarzy, polecany dla małych grup i rodzin. Położony 1,5 km od stacji narciarskiej Folgaria Lavarone Slopes.

Plusy

Kursuje darmowy skibus.

Minusy

Nie ma dostępu do basenu.

Folgaria

Folgaria to wspaniała miejscowość znajdująca się w regionie Trydent-Górna Adyga. Idealne miejsce dla narciarzy, ciekawe szlaki zjazdowe.

Promocja

W promocji, rezerwując otrzymasz:
- atlas narciarski Europy
- mapę tras narciarskich i wyciągów Livigno
- zniżkę na obiadokolację w restauracji -10%
- zniżkę w wypożyczalni nart -10%
- zniżkę na szkolenie narciarskie -10%

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

  termin dni cena od osoby   miejsca Kalkuluj Uwagi
  2018-03-03 - 2018-03-10   (Sobota - Sobota) 8 343 PLN = 81 EUR zamów kalkuluj
  2018-03-10 - 2018-03-17   (Sobota - Sobota) 8 343 PLN = 81 EUR zamów kalkuluj