Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:238/9805 Pobierz ofertę:  

świadczenia:
 
Cena podstawowa:
autokar, Mielec, Ubezpiecz.KLiA 10000euro, NNW-2000euro, BP-200euro, Pokój 2 osobowy, Osoba dorosła, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 

Zobacz inne oferty z:
Więcej zdjęć

Alta Valtellina-Ośrodki Narciarskie

Alta Valtellina to miejsce idealne dla wielbicieli sportu, dobrej zabawy i kultury. Można tu wypoczywać przez cały rok. Narciarskie tereny Bormio, Livigno, Santa Caterina Valfurva i Valdidentro / San Colombano zapewniają trasy narciarskie, które zadowolą narciarzy każdego poziomu.

Prawie siedemdziesiąt wyciągów narciarskich pozwala przewieźć około 90 000 osób na godzinę. Korzystający mają do dyspozycji 230 kilometrów idealnie ośnieżonej trasy o największej różnicy wzniesień 1800 m. W głębi pięknej, dziewiczej przyrody istnieje także 95 km tras biegowych, szlaków narciarskich i tras do biathlonu. Są tutaj także warunki do uprawiania innych sportów zimowych: jazdy na snowboardzie, telemarku, freestyle’u, sleddogu, pieszych wycieczek na rakietach śnieżnych, nordic walkingu, jazdy na quadach i jazdy na łyżwach.

Bormio tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, Bormio to przecież idealne połączenie narciarskiego szaleństwa z wspaniałym życiem nocnym i zakupami w centrum miasta ! Bormio - to przede wszystkim znana z mistrzostw świata góra Cima Bianca na której szusować można aż do ponad 3.000 m n.p.m. Różnorodność tras począwszy od łatwych, przez średnio trudne aż po trasy pucharowe dla zaawansowanych narciarzy sprawia iż jest to jedno z najbardziej poszukiwanych miejsc wypoczynku wśród narciarzy z całej Europy. Poza znaną stacją narciarską Bormio to także miasto idealne dla turystów. Znajdziecie tutaj dużo sklepów, restauracji, barów, dyskotek i wszelkiej infrastruktury potrzebnej do wypoczynku i rozrywki. W Bormio znajdują się także słynne w świecie kompleksy basenów termalnych oraz pijalnie wód mineralnych.

Zakwaterowanie:

Hotel Cepina**** położony (na wysokości 1150 m n.p.m) w spokojnej okolicy, 3 km od centrum Bormio. Otwarty w 2005 roku, oferuje 37 komfortowych pokoi 1,2,3-osobowych (z możliwością dostawki), z łazienką (WC, prysznic lub wanna, suszarka do włosów). Wyposażenie: TV Sat, telefon, sejf, mini bar, balkon (w części pokoi). W centrum odnowy biologicznej Hotel Cepina oferuje charakterystyczne kąpiele termalne na otwartym powietrzu, zbudowane z drewna, w typowym górskim stylu, w których goście mogą cieszyć się piękną górzystą panoramę Alta Valtellina. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy i bary, w odległości 30 m - przystanek skibusa (przejazd w cenie karnetu), 4 km - wyciągi i stoki narciarskie. Wokół obiektu rozpościera się park o powierzchni ok. 2000 m2.
Usługi rekreacyjne: sala fitness/sala gimnastyczna, sauna, ogród, spa i centrum odnowy biologicznej

Program:

1 dzień: wyjazd z Mielca godz.20:00 , pozostałe miasta według rozkładu, przejazd do Włoch.
2 dzień: przyjazd do Hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3-8 dzień: śniadanie, realizacja programu narciarskiego ( jazda na terenach narciarskich: Bormio, Santa Caterina, San Colombano, Livigno x 2 wyjazdy)
9 dzień: śniadanie, wykwaterowanie z Hotelu, wyjazd w droge powrotna do Polski.
10 dzień:przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Karnet narciarski:

Karnet Narciarski ALTA VALTELLINA obejmuje ośrodki narciarskie: Santa Caterina, Bormio, San Colombano, Livigno.
karnet 6-dni w terminie: 04.02-24.03.2017
Os.dorosła 240euro, Junior 145euro, Senior 186euro

Karnet Narciarski BORMIO obejmuje ośrodki narciarskie: Santa Caterina, Bormio, San Colombano
karnet 6-dni w terminie: 04.02-24.03.2017
Os.dorosła 208euro, Junior 138euro,

zniżki: Junior: dzieci urodzone od 1/1/2001 do 31/12/2008
Seniorzy: urodzeni w 1952 roku i w latach poprzednich,
Dzieci urodzone w roku 2009 i następnych latach- bezpłatnie , pod warunkiem że rodzic nabędzie jednocześnie identyczny karnet i w pełnej cenie. www.bormioski.eu/skipass

Uwagi:

Polecamy wyrobienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego w NFZ , oraz dodatkowe ubezpieczenie w kwocie około 45 zł - Amatorskie Uprawianie Narciarstwa. Ochroną ubezpieczeniową objęte są koszty sprzętu sportowego i odpowiedzialność cywilna osób i rzeczy na terenie całego świata
Uwaga: Cena skalkulowana przy kursie euro 4,30 zł/ przy dużych wahaniach kursowych cena ulegnie zmianie.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Dębica-Stacja Paliw ShellStacja Paliw Shell20.30
Katowice-Parking Al.Górnośląska Stacja Paliw BP.Stacja Paliw BP Al.Górnośląska 5523.00
Kolbuszowa -RynekRynek19.00
Kraków-Stacja Orlen ul.Jerzmanowskiego 39Stacja Orlen ul.Jerzmanowskiego 3922.00
MielecParking Tesco20.00
RzeszówPlac dworcowy PKP18.20
Stalowa Wola Parking Biedronki przy dworcu PKSParking Biedronka k/PKS18.30
TarnówParking ul.Błonie Shell21.00

Atrakcje

Bormio Terme- Centrum Odnowy Biologicznej
Od czasu otwarcia Bormio Terme w 1920 jest kompleksem odnowy biologicznej poświęconym leczeniu za pomocą wód termalnych. Większość oferowanych tu zabiegów wykorzystuje lecznicze właściwości wód termalnych. Wody te mają temperaturę pomiędzy 37° a 40° C i zawierają siarczany, wodorowęglany oraz składniki mineralne pochodzące z gór.
Na terenie ośrodka odnowy biologicznej w Bormio Terme, mamy możliwość skorzystania z takich zabiegów, jak: inhalacje, balneoterapia, kąpiele i terapie błotne, fizjoterapia i rehabilitacja w wodach termalnych, basen termalny poprawiający krążenie.
Wszystkie zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem. Jedynym wyjątkiem są zabiegi inhalacyjne.

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny